Petrol Ofisi’nden Sanal Operatör: POCELL

Devletin 2010 yılında torba yasayla yeniden düzenlediği vergilendirme oranlarıyla önü açılan sanal operatörlerin sayısı her geçen gün artıyor. İlk olarak Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor gibi spor kulüplerinin kapı açtığı sanal operatör kervanına BİMcell‘in ardından Petrol Ofisi de katıldı. “Enerjiyi Teknoloji ile Birleştiren, Az Yakan Çok Kazandıran İlk ve Tek Hat” sloganıyla pocell.com.tr adresinden hayata geçirilenPOCELL, diğer sanal operatörler gibi uygun fiyatlı konuşma ücretleri ve tarifeleriyle dikkat çekiyor.

Siteden sunulan tarifelere göre kullanıcılar Faturasız Performans Tarifesi ve Yakıt İndirimi olmak üzere iki paketten faydalanabiliyor. Faturasız Performans Tarifesi’nde konuşmalar yükleme koşulsuz her yöne 10 dakikası 50 kuruştan fiyatlandırılıyor. Tarifeye ek olarak 20 TL yüklemelerde 250 SMS ve 250 MB internet hediye ediliyor. 30 TL yüklemelerde ise hediyeler yurtiçi her yöne 500 SMS ve 500 MB internet şeklinde sıralanıyor.

Yakıt İndirimi tarifesinde ise ödeme miktarına bağlı olarak değişen yakıt indirimleri sağlanıyor. 20 TL yüklemelerde satın alacağınız yakıt litresi başına 8 kuruş, 30 TL yüklemelerde ise 10 kuruş indirim uygulanıyor. Yakıt indirimi yükleme tarihinden itibaren 30 gün boyunca maksimum 100 lt yakıt alımında gerçekleşiyor.

Avea’nın altyapısını kullanan POCELL’in hat satışları ise Petrol Ofisi istasyonlarından yapılıyor. POCELL hakkında daha çok bilgi almak ve size en yakın satış noktasına ulaşmak için servisin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    Diğer Görseller

    Dökümanlar

Diger Haberler